MOL Food Silicon balenie 400 ml

MOL Food Silicon balenie 400 ml

Balenie: 400 ml

Zobraziť viacZobraziť menej

MOL Food Silicon Spray - silikónový olej pre potravinársky priemysel. Objem  400 ml.
Vlastnosti: 


 - vysoká anti-adhézna a odhrdzovacia schopnosť


 - excelentné klzné charakteristiky


 - zabraňuje elektrostatickým efektom


 


MOL Food Silicon je zvlášť odporúčaný na nechránené mazanie vo výrobe a balení potravín tam, kde nie je vysoké zaťaženie a pre povrchy, kde je potrebné znížiť koeficient trenia.
Zásluhou excelentných antiadhéznych vlastností je výrobok zvlášť vhodný na mazanie namáčaných skrutiek a iných mechanických častí, ktoré sú v priamom kontakte s lepivými materiálmi.
Počas odstraňovania gumových a plastových materiálov produkt garantuje excelentné odstraňovanie hrdze a rovnako aj úplnú neprítomnosť škvŕn a mastnoty na povrchu materiálov.
Potravinársky silikónový olej MOL Food Silicon má excelentné klzné a dobré antistatické charakteristiky; pomáha pri kĺzavom posuve papiera, textilných tkanín, polyetylénových fólií -povrchy sú lepšie. Zabraňuje tiež elektrostatickým vplyvom a chráni voči tomu, aby nevznikali úlomky materiálov - polyetylénu, aby nevznikal prach pri rezaní, pri kontakte s nožmi a ihlami. Týmto produkt umo??uje kvalitné rezanie a zošívanie spracovávaných materiálov (papier, textil, kože a pod.).
Pred a počas používania sa musí nádobka pretrepať aby sa zabezpečila homogenita produktu. Sprejovať by sa malo zo vzdialenosti 20 -30 cm v krátkych intervaloch a na čisté a suché povrchy.

Výrobca: MOL

Kód produktu: 13100715


Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným predajom. Ak máte záujem o spoluprácu za výhodnejších podmienok, neváhajte nás kontaktovať.


Objednať