PLATINUM MAXEXPERT V 5w30  5l

PLATINUM MAXEXPERT V 5w30 5l

Balenie: 5 l
Dostupnosť: Skladom

Zobraziť viacZobraziť menej
Vlastnosti produktu:
Viskozita: SAE 5W-30
Norma: MB 229.51, BMW Longlife-04, Porsche C30, Audi, Skoda, Seat, VW 504.00 / 507.00
Trieda ACEA: C3
Trieda API: SN
Syntetický motorový olej najnovšej generácie typu Long Life navrhnutý na základe komplexnej ochrannej formuly. CPF zaručuje optimálnu ochranu motora za všetkých prevádzkových podmienok. Jedinečná receptúra Mid SAPS (znížený obsah sulfátového popola, síry a fosforu) zaručuje vynikajúce parametre oleja, znižuje riziko opotrebovania ventilov a zároveň zabezpečuje lepšiu kontrolu tvorby nánosov. Prispieva k zníženiu hromadenia pevných častíc vo filtroch DPF. Energeticky úsporný olej, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu paliva a oleja, väčší počet kilometrov medzi jednotlivými výmenami a ochranu prírodného prostredia.

Výhody:
Viac kilometrov medzi výmenami oleja,
Dlhá životnosť motora a filtrov vďaka technológii Mid SAPS,
Ochrana prírodného prostredia,
Nižšia spotreba paliva a oleja,
Rýchly štart pri nízkych teplotách,
Čistota motora vďaka udržiavaniu sadzí v suspenzii,
Vynikajúca tepelná a oxidačná stabilita.

Určený na celoročnú prevádzku, predovšetkým pre osobné automobily a ľahké dodávkové vozidlá, ktoré používajú moderné benzínové motory s katalyzátorom a naftové motory, či už preplňované alebo nie, vybavené DPF (filter pevných častíc) alebo TWC (trojcestný katalyzátor) filtrami. Navrhnutý tak, aby spĺňal najnovšie požiadavky koncernu Volkswagen: VW 504 00 / VW 507 00, ale môže sa používať aj v motoroch, ktoré vyžadujú staršie špecifikácie VW. Okrem vozidiel koncernu Volkswagen: Audi, Seat a Škoda sa výborne hodí aj pre osobné a terénne vozidlá iných výrobcov. Odporúča sa pre vozidlá spĺňajúce normy Eur

Výrobca: ORLEN

Kód produktu: QFS830B50


Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným predajom. Ak máte záujem o spoluprácu za výhodnejších podmienok, neváhajte nás kontaktovať.


Objednať