PLATINUM MAXEXPERT XD 5w30 4l

PLATINUM MAXEXPERT XD 5w30 4l

Balenie: 4 l
Dostupnosť: Skladom

Zobraziť viacZobraziť menej
Viskozita: SAE 5W-30
Norma: MB 229.52 / 229.51 / 229.31, BMW Longlife-04, GM Dexos 2, VW 505 01 / 505 00
Trieda ACEA: C3, C2
Trieda API: SN
Syntetický viacstupňový motorový olej najvyššej kvality typu Mid SAPS vyznačujúci sa nízkou viskozitou. Vďaka jedinečnej technológii Complex Protection Formula predstavuje ideálnu zmes najmodernejších zložiek. Tá v kombinácii s vysokokvalitnými základovými olejmi zabezpečuje ideálnu prevádzku motora a zároveň znižuje tvorbu nánosov a znižuje riziko opotrebovania ventilov. Je kompatibilný so zariadeniami na spracovanie výfukových plynov DPF (filter pevných častíc) a TWC (trojcestný katalyzátor).

Výhody:
Vynikajúce čistiace vlastnosti,
Dokonalú prevádzkovú účinnosť motora,
Ideálna prevádzka zariadení na spracovanie výfukových plynov,
Zníženie spotreby paliva,
Účinné mazanie pri štarte motora v zime.

Unikátny viacstupňový motorový olej Mid SAPS odporúčaný pre automobily a ľahké dodávkové vozidlá vybavené dieselovými motormi alebo samozápalnými benzínovými motormi, či už s turbodúchadlom alebo bez neho, a vybavené systémami na redukciu výfukových plynov, ako sú DPF alebo TWC. Vynikajúce viskozitné a teplotné parametre zaručujú bezchybnú prevádzku motora v lete aj v zime, v podmienkach mestskej premávky aj na diaľniciach. Spĺňa úroveň kvality podľa ILSAC GF-4. Odporúča sa pre vozidlá spĺňajúce normy Euro 6.

Výrobca: ORLEN

Kód produktu: QFS436B40


Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným predajom. Ak máte záujem o spoluprácu za výhodnejších podmienok, neváhajte nás kontaktovať.


Objednať